خدمات پشتیبانی بانک اطلاعاتی
خدمت منحصربفرد شرکت طلوع در حوزه بانک‌های اطلاعاتی MS SQL Server میباشد.

اگر می‌خواهید تمامی موارد پشتیبانی صفر تا صد بانک اطلاعاتی و SQL Server را به تیم ما بسپارید ولی هنوز دچار تردید هستید، کافی است دکمه زیر را کلیک کنید و درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان بخش فروش/فنی با صبر و حوصله فراوان به سوالات شما پاسخ دهند.

خدمات ما

نگهداری اصولی بانک اطلاعاتی

بالا بردن امنیت بانک اطلاعاتی

راه‌اندازی High Availability

افزایش سرعت بانک اطلاعاتی

بروز بودن دیتابیس

جداسازی محیط‌های تست، توسعه و عملیات

یکپارچه سازی دیتابیس سرورها

سامانه مانیتورینگ اختصاصی

افزایش سرعت بانک اطلاعاتی (Performance & Tuning)

در اغلب سازمان‌ها و شرکت زمانی که تعداد کاربران کمی بالا می‌رود و یا حجم تولید اطلاعات افزایش پیدا می‌کند، سرعت بانک اطلاعاتی کاهش پیدا می‌باشد. برخی از مدیران به جای حل مشکل صورت مسئله را پاک کرده و میلیون‌ها یا میلیاردها تومان ضرر به سازمان وارد می‌کنند، یکی از تصمیمات اشتباه، کوچ به اوراکل یا DB2 است که هزینه کوچ و نگهداری و سخت افزار آنها بشدت بالا می کند.شاید فکر کنید هر چقدر سرور (سخت افزار) قدرتمندتری تهیه کنیم، سرعت بیشتری خواهیم داشت ولی واقعیت این است که بیش از ۷۰ درصد سرعت شما کاملا به دیتابیس و راهکارهای نرم افزاری وابسته است.

راه‌اندازی High Availability

چقدر در دسترس بودن اطلاعات و بانک اطلاعاتی برای سازمان شما مهم است؟ آیا می‌خواهید ۷/۲۴ در دسترس باشید؟

چنانچه سرور بانک اطلاعاتی و یا یکی از بانک‌های اطلاعاتی بنا به دلایلی از کار بیافتد HA تضمین می‌کند، سرور پشتیبان جایگزین سرویس از کار افتاده شود.
تکنولوژی Always-ON یکی از ویژگی‌های مهم SQL Server است که می‌توان از آن برای راه‌اندازی HA در SQL Server استفاده کرد.

بالا بردن امنیت بانک اطلاعاتی (Database Security)

چقدر به امنیت و امن کردن بانک اطلاعاتی خود اهمیت می‌دهید؟ دیتابیس شما را امن خواهیم کرد.

هدف از پیاده‌سازی روال‌های امنیتی امن کردن SQL Server و داده‌های مربوط به آن می‌باشد. در طی این فرآیند شما با انجام فعالیت‌های مربوط به این حوزه می‌تواند مشکلات امنیتی مربوط به SQL Server و Database خود را به حداقل کاهش دهید.

بروز بودن دیتابیس (Database Upgrade)

با به روز رسانی به آخرین نسخه SQL Server به راحتی از امکانات جدید آن استفاده کنید و لذت ببرید. هدف از به‌روز رسانی یا ارتقا SQL Server به آخرین نسخه در دسترس، استفاده از امکانات و قابلیت‌های حرفه‌ای و مدرن آن می‌باشد. برای بدست آوردن این قابلیت‌ها به روز‌رسانی به نسخه‌ جدید بهترین راهکار عملیاتی است.

یکپارچه‌سازی دیتابیس‌ سرورها

یکپارچه سازی دیتابیس سرورها بصورت متمرکز برای مدیریت آسان، تمام دیتابیس‌ها و Instance های را یکپارچه کنید. یکی از مشکلات مهمی که وجود دارد این است هر کدام از پیمانکارها برای نرم افزارهای خود یک دیتابیس سرور یا Instance اختصاصی ایجاد کرده‌اند که مدیریت این مدل پیچیدگی‌های خاص خود را به همراه خواهد داشت.

sql-server-updateing

درخواست خود را ثبت کنید
  • ☼ راه کارهای حرفه ای و خلاق
  • ☼ نگهداری از دیتابیس با خیال راحت
  • ☼ ذخیره سازی پول و منابع
  • ☼  امنیت بانک اطلاعاتی
  • ☼  افزایش سخت افزار ممنوع!

کد امنیتی: 48 + = 52